Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 29. Жінка

Перейти вниз

Мала Ленорман 29. Жінка

Сообщение автор svana в Пт 26 Дек - 0:41

29. Жінка

Асоціації з гральною картою: Туз Пік
На карті Жінка зображена вишукана, добре вбрана дама. Переважно, вона стоїть і дивиться, наче чекає когось. Карта Жінка символізує жіночу енергію та жіночі сили у житті клієнта.
Карта Жінка автоматично представляє клієнтку, якщо розклад робиться для жінки чи жінка робить розклад сама для себе.
Коли розклад роблять для клієнта чоловічої статі, ця карта вказує на жіночу енергію, яка оточує клієнта: сестру, коханку, матір, подругу, друга, наречену, або будь-яку іншу важливу жінку у житті клієнта, яка грає важливу роль у ситуації. Не забудьте уважно вивчити карти навколо неї, щоб отримати більше підказок, які дозволять ідентифікувати жінку. Сусідні карти будуть описувати жінку, залежно від їх позитивної чи негативної спрямованості, і ви зможете перевірити чи є вона другом чи ворогом.

Контекстні значення
Майбутнє: Зустріти жінку чи мати з нею справи; нова жінка входить до вашого життя; жіночий вплив.

Жінка: Клієнтка, карта особи жіночої статі.
Чоловік: Його партнер, дружина, сигніфікатор жінки; сестра; жінка друг; його колишня дружина чи коханка; його дочка (чи прийомна), якщо їй більше вісімнадцяти років.

Робота: Важлива жінка, яка має вплив на робоче середовище.
Кохання: Коханка, подруга, дружина.

Духовно: Поєднується з жіночою енергією та правою півкулею мозку.
Гроші: Фінансові питання, пов’язані з жінкою.
Час чи часові проміжки: Двадцять дев’ятий день місяця (наступна карта може вказати на місяць).

Порада чи дія: Використовувати свою праву півкулю мозку та свою інтуїцію.
Орієнтація: Нейтральна: ця карта знаходиться під впливом всіх карт.
Об’єкти та області: Щось, що належить жінці клієнта; всі жіночі предмети та об’єкти.

У розкладі Велике Полотно: Старі значення Ленорман ідентифікують карту Жінки як сигніфікатор для клієнтки. Це найбільш важлива карта при розкладі для жінки. На цій карті буде зосереджений розклад, а сусідні карти будуть вказувати характер і вплив сил, що впливають на ситуацію. Карти перед Жінкою (праворуч) це її майбутнє, карти позаду неї (ліворуч) минуле, і так далі. Позиція Жінки у Великому Полотні центральна для всіх розкладів для жінок.
При розкладі для чоловіка клієнта, карта Жінка переважно вказує на його другу половинку. У ситуації, коли жінку не можна визначити, карти навколо Жінки будуть описувати її і дадуть ключі до особистості жінки. Сусідні карти нададуть вам особливості її поведінки, характер, особистість, соціальний статус та деякі фізичні властивості.

Деякі комбінації та приклади:
Жінка + Книга = потайна та закрита жінка; невідома жінка; таємнича, має охорону чи захищена жінка; цікава та глибока жінка; інтелектуальна та освічена жінка; сильні аналітичні навики та методичний розум; історик; науковий співробітник; бухгалтер; автор, редактор чи видавець; жриця чи вивчає окультизм; вчитель.
Жінка + Сад = дуже соціальна жінка; фахівець по зв’язкам з громадськістю; жінка без зв’язків, вільна духом; жінка, яка любить грати у полі; розкута жінка; планує події; група жінок; жіночий клуб.
Жінка + Собака = вірний друг; споріднена душа; близька подруга; вірний супутник; та, яка спостерігає, охороняє і захищає.
Кільце + Жінка = жінка, яка вже прикріплена чи у зв’язку; якщо питання щодо стосунків, то одружена чи заручена; для будь-якого іншого питання, може бути зв’язана з роботою, наприклад, бути трудоголіком чи перебувати у контракті.
Жінка + Кільце = серйозна та прихильна жінка (і для стосунків і для роботи).
Жінка + Коса = жінка з гострим язиком, приймає рішення; область стоматології, хірург; холодна жінка, безжальна.

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения